TOMEX

O nas

Witamy w Tomex, Twojej lokalnej wypożyczalni samochodów, która od lat zapewnia niezawodne i wygodne rozwiązania transportowe dla klientów indywidualnych i biznesowych. Od momentu naszego założenia, misją Tomex jest oferowanie wysokiej jakości usług wynajmu, dopasowanych do unikalnych potrzeb każdego klienta.

Nasza oferta

W Tomex oferujemy szeroką gamę pojazdów, od wygodnych busów po praktyczne samochody dostawcze, wszystkie dostępne w konkurencyjnych cenach. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz auta na jednodniową wycieczkę, czy szukasz rozwiązania dla swojej firmy na dłuższy okres, Tomex ma rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Pomoc drogowa

Dodatkowo w naszej ofercie możesz znaleźć specjalistyczną pomoc drogową, skoncentrowaną na holowaniu. W sytuacjach awaryjnych na drodze, niezależnie od przyczyny, nasza ekipa holownicza jest gotowa zaoferować szybką i profesjonalną pomoc. Nasze usługi nawzajem się dopełniają.

Warsztat z częściami

Na miejscu znajduje się również warsztat z częściami samochodowymi. Chociaż nie świadczymy usług naprawczych, nasz dobrze zaopatrzony warsztat oferuje szeroki wybór części i akcesoriów samochodowych, które mogą być potrzebne do utrzymania Twojego pojazdu w doskonałej kondycji.

Nasza historia

Założona z pasją do motoryzacji i głębokim zrozumieniem potrzeb podróżujących, Tomex szybko wyrosła na lidera w branży wynajmu samochodów. Nasz założyciel, rozpoczął działalność z jednym samochodem i wizją stworzenia firmy, która zmieni sposób, w jaki ludzie postrzegają wynajem aut – z naciskiem na transparentność, uczciwość i klienta na pierwszym miejscu.

Nasze Wartości

  • Zaufanie: Budujemy długotrwałe relacje z klientami na fundamencie wzajemnego zaufania.
  • Elastyczność: Rozumiemy, że każdy klient jest inny, dlatego oferujemy elastyczne rozwiązania, które spełniają indywidualne potrzeby.
  • Transparentność: U nas nie ma ukrytych opłat. Wszystkie warunki wynajmu są jasne i zrozumiałe od samego początku.
  • Profesjonalizm: Choć nie dysponujemy zespołem ekspertów, nasza doświadczona sekretarka zapewnia profesjonalną obsługę i wsparcie na każdym etapie wynajmu.
Gwarantujemy bezproblemową jazdę – zarezerwuj swój samochód już dziś!